Filip Kostkiewicz brązowym medalistą halowych mistrzostw Polski

UM Przemyśl
Zawodnik przemyskiego "TEMPA 5" Filip Kostkiewicz, zdobył brązowy medal mistrzostw Polski w skoku wzwyż. Zawody juniorów i juniorów młodszych, obyły się w Spale.

W imprezie wystartowała siódemka zawodników przemyskiego "TEMPA 5", których start należy uznać za udany.

Rewelacyjnie zaprezentował się podopieczny trenera Roberta Szkółki - Filip Kostkiewicz (rocznik 1999). Zdobył brązowy medal w skoku wzwyż z nowym rekordem życiowym 195 cm.

Bardzo duże możliwości zaprezentował podopieczny trenerki Marii Sugier - Grzesiek Wójcicki, który po biegu eliminacyjnym na 600 m awansował do niedzielnego finału B, w którym prowadząc od startu do mety ustanowił czasem 1:23,30 nowy rekord życiowy i zajął ostatecznie siódmą lokatę. Uzyskany wynik byłby czwartym w finale A.

Pozostali podopieczni Marii Sugier również poprawiali swoje życiówki zajmując następujące miejsca : 13 miejsce na 200 m z czasem 27,17 zajęła Karolina Sura, 17 miejsce na 60 m wynikiem 8,48 Izabella Jabłońska, 18 miejsce na 400 m Adrian Sieczko z czasem 51,88, 18 pozycję na 2000 m Angelika Semerko w czasie 7:02,45 oraz 22 miejsce na 60 m Marcin Hamielec wynikiem 7,42 s.