Martyna Hajduk ze złotym medalem mistrzostw Polski w tenisie stołowym

Łukasz Solski
UM Przemyśl
W Międzyzdrojach, odbyły się mistrzostwa Polski żaków w tenisie stołowym. Udanie zaprezentowała się Martyna Hajduk z Nurtu Przemyśl, która w grze podwójnej zdobyła złoty medal.

Prawo startu w turnieju miało 64 zawodników i zawodniczek, wyłonionych po 3 turniejach ogólnopolskich. Zawody były rozgrywane systemem pucharowym.

Martyna Hajduk zdobyła złoty medal w grzej podwójnej grając wspólnie z Wiktorią Wrzosek z LKS Biała Rawska.
Dziewczyny w 1/16 finału miały wolny los, a w następnych rundach pokonały kolejno: Kiliszek Kamilę i Kołomańska Emilię 3:1, Laurę Kałużny i Ilonę Sztwiertnia 3:1, w półfinale Julię Czubakowska i Paulinę Jankowicz 3:0, a w finale zwyciężyły z Agnieszką Piłat i Ewą Krakowiak 3:2.

W turnieju indywidualnym Martyna Hajduk przegrała w 1/8 finału z Zuzanną Pawłowska 3:1 /-5, 7,5,12/ i zajęła 17 miejsce.