Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

WWO - te cechy pozwalają teraz rozpoznać to zjawisko. Takie oznaki świadczą, że jesteś osobą wysoko wrażliwą

OPRAC.:
Magdalena Walczak-Grudzka
Magdalena Walczak-Grudzka
Wysoka wrażliwość może mieć zarówno pozytywny, jak i negatywny wpływ na życie danej osoby.

WWO to pojęcie, które oznacza osoby wysoko wrażliwe. Termin ten został wprowadzony przez lekarzy, jednak WWO nie jest chorobą i nie wymaga leczenia. Obecnie zakłada się, że około 15-20 proc. populacji to osoby wysoko wrażliwe. Z badań wiadomo, że WWO jest dziedziczne. 

Osoby wysoko wrażliwe silniej odczuwają wszelkie bodźce i mocniej przeżywają emocje. Warto wiedzieć, w jaki sposób je rozpoznać.

Istnieje kilka podstawowych oznak, po których można rozpoznać wysoką wrażliwość. Czym charakteryzują się osoby wysoko wrażliwe? Jakie są cechy charakterystyczne osób wysoko wrażliwych? 

Zobacz w naszej galerii oznaki, które świadczą, że jesteś osobą wysoko wrażliwą >>>>>
Wysoka wrażliwość może mieć zarówno pozytywny, jak i negatywny wpływ na życie danej osoby. WWO to pojęcie, które oznacza osoby wysoko wrażliwe. Termin ten został wprowadzony przez lekarzy, jednak WWO nie jest chorobą i nie wymaga leczenia. Obecnie zakłada się, że około 15-20 proc. populacji to osoby wysoko wrażliwe. Z badań wiadomo, że WWO jest dziedziczne. Osoby wysoko wrażliwe silniej odczuwają wszelkie bodźce i mocniej przeżywają emocje. Warto wiedzieć, w jaki sposób je rozpoznać. Istnieje kilka podstawowych oznak, po których można rozpoznać wysoką wrażliwość. Czym charakteryzują się osoby wysoko wrażliwe? Jakie są cechy charakterystyczne osób wysoko wrażliwych? Zobacz w naszej galerii oznaki, które świadczą, że jesteś osobą wysoko wrażliwą >>>>>unsplash.com
WWO to pojęcie, które oznacza osoby wysoko wrażliwe. Termin ten został wprowadzony przez lekarzy, jednak WWO nie jest chorobą i nie wymaga leczenia. Obecnie zakłada się, że około 15-20 proc. populacji to osoby wysoko wrażliwe. Osoby wysoko wrażliwe to takie, które silniej odczuwają wszelkie bodźce i mocniej przeżywają emocje. Warto wiedzieć, w jaki sposób rozpoznać i traktować osoby wysoko wrażliwe. Zobacz w naszej galerii oznaki, które świadczą, że jesteś osobą wysoko wrażliwą.

Osoby Wysoko Wrażliwe. Takie oznaki świadczą, że jesteś WWO

WWO - Wysoko Wrażliwe Osoby (HSP – Highly Sensitive Person) to termin wprowadzony przez amerykańską psycholog, Elaine Aron. Jej zdaniem wysoka wrażliwość nie jest zaburzeniem ani nie wymaga terapii. Natomiast to, co odróżnia osoby WWO od innych to przede wszystkim silniejsze odczuwanie bodźców zewnętrznych i wewnętrznych.

Obecnie zakłada się, że około 15-20 proc. populacji to osoby wysoko wrażliwe. Z badań wiadomo, że WWO jest dziedziczne.

Wysoka wrażliwość może mieć zarówno pozytywny, jak i negatywny wpływ na życie danej osoby.

Takie oznaki świadczą, że jesteś osobą wysoko wrażliwą

Istnieje kilka podstawowych oznak, po których można rozpoznać wysoką wrażliwość. Czym charakteryzują się osoby wysoko wrażliwe? Jakie są cechy charakterystyczne osób wysoko wrażliwych? Zobacz w naszej galerii oznaki, które świadczą, że jesteś osobą wysoko wrażliwą:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Testy krwi prognozują ryzyko zawału serca

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: WWO - te cechy pozwalają teraz rozpoznać to zjawisko. Takie oznaki świadczą, że jesteś osobą wysoko wrażliwą - Gazeta Pomorska

Wróć na przemysl.naszemiasto.pl Nasze Miasto