Czuwaj Przemyśl pewnie wygrał i nadal jest drugi [ZDJĘCIA]

red
W meczu I ligi, przemyślanie zaskoczyli „Miedziowych” skuteczną obroną. Pierwszego gola stracili dopiero pod koniec 9 minuty, a po przerwie prowadzili 10. bramkami. Czuwaj mógł wygrać jeszcze wyżej, gdyby nie trzy zmarnowane rzuty karne.

Czuwaj Przemyśl - Miedź Legnica 32:25 (13:7)

Czuwaj: Sar, Orłowski, Szczepaniec – Puszkarski 4, Biernat 5, Bajwoluk 1, Nowak 3, Kroczek 5 (3 karne), Kubisztal 8 (2 k.) oraz Stołowski 2, Kubik, Kulka 3, Trawnicki 1 (1 k.), Lew. Trener Piotr Kroczek.

Siódemka Miedź: Mazur, Kaczmarek – Majewski 3 (2 k.), Lasak 4, Skiba 6, Antosik, Piwko 5, Wita oraz Cegłowski 3 (3 k.) Kuta 2, Piróg 2. Trener Piotr Będzikowski.

Kary: 6 min - 8 min.   Widzów 400.
W meczu I ligi, przemyślanie zaskoczyli „Miedziowych” skuteczną obroną. Pierwszego gola stracili dopiero pod koniec 9 minuty, a po przerwie prowadzili 10. bramkami. Czuwaj mógł wygrać jeszcze wyżej, gdyby nie trzy zmarnowane rzuty karne. Czuwaj Przemyśl - Miedź Legnica 32:25 (13:7) Czuwaj: Sar, Orłowski, Szczepaniec – Puszkarski 4, Biernat 5, Bajwoluk 1, Nowak 3, Kroczek 5 (3 karne), Kubisztal 8 (2 k.) oraz Stołowski 2, Kubik, Kulka 3, Trawnicki 1 (1 k.), Lew. Trener Piotr Kroczek. Siódemka Miedź: Mazur, Kaczmarek – Majewski 3 (2 k.), Lasak 4, Skiba 6, Antosik, Piwko 5, Wita oraz Cegłowski 3 (3 k.) Kuta 2, Piróg 2. Trener Piotr Będzikowski. Kary: 6 min - 8 min. Widzów 400. Łukasz Solski
Przemyślanie zaskoczyli „Miedziowych” skuteczną obroną. Pierwszego gola stracili dopiero pod koniec 9 minuty, a po przerwie prowadzili 10. bramkami.