Przemyśl w grze Tannenberg na konsolę Xbox One i PlayStation 4 [WIDEO]

OPRAC.:
Łukasz Solski
Łukasz Solski

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Twierdza Przemyśl odgrywa główną rolę w grze Tannenberg na konsolę Xbox One i PlayStation 4.

Gra Tannenberg stawia graczy w rolach żołnierzy piechoty walczących na froncie wschodnim podczas I Wojny Światowej w czasie, gdy imperium rosyjskie starło się z potężną armią niemiecką. Autentyczne bronie, umundurowanie i pola bitwy połączone, aby dać jak najbardziej realne doświadczenie działań wojennych.

Jeszcze w lipcu 2020 r. Tannenberg na konsolach wprowadzi nową mapę, skoncentrowaną na walkach dookoła ufortyfikowanego Przemyśla. Gracze na komputerach nie muszą się jednak martwić, nowa mapa pojawi się jeszcze w lipcu także na Steam.

Twierdza Przemyśl - miejsce najdłuższego oblężenia podczas I Wojny Światowej

Wysokie mury sprawiają, że Twierdza Przemyśl to zupełnie inne pole walki niż pozostałe, otwarte, jakie znaleźć można na innych mapach gry. Starcia na wschodzie rozciągają się przez różne krajobrazy: od rozległych lasów i wypalonych wsi aż do rumuńskich szczytów, łotewskich bagien i astro-węgierskich fortec.

Tannenberg korzystał z pełni możliwości jakie daje PlayStation 4 Pro oraz z obrazu jak z konsoli Xbox One X na Xbox One.

Zagraniczne firmy M2H wraz z Blackmill Games zaczęły pracę nad jednym z najlepiej odwzorowujących rzeczywistość tytułów FPS o I Wojnie Światowej, Verdun który dostał zielone światło na platformie Steam w lipcu 2013. Samodzielne rozszerzenie Tannenberg opuściło Steam Early Access 13 lutego 2019 i od tamtej pory dostało kilka darmowych aktualizacji.

Wersje na Xbox One i PlayStation 4 pojawią się 24 lipca 2020 i zawierały będą wszystko to, co wersja PC na Steam wraz z nową mapą Przemyśl.


Forty Twierdzy Przemyśl

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie